Neler Yapıyoruz ?

Hayal gücü her şeydir. Sizi bekleyen güzelliklerin ön izlemesidir. – Albert Einstein

Başlıca Hizmetlerimiz ?

Web Tasarım
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Google ve Sosyal Medya Reklamcılığı
Kurumsal Kimlik Tasarımları
Grafik Tasarım
Logo Tasarım
Katalog Tasarım
Afiş / Bilboard Tasarım
Sosyal Medya Yöneticiliği
Açık Hava Reklamcılığı
Dijital Baskı Çözümleri ( Branda / Folyo / One Way Vision / Canvas )
Artırılmış Gerçeklik Çözümleri
Tanıtım Filmi Çekimleri
Ürün Fotoğraf Çekimleri
Promosyon Ürünleri
Cephe Giydirme
Reklam Tabelaları
Baskı İşleri
Canvas Tablo Çözümleri

Web Tasarım

Veduta Dijital Medya Ajansı, müşterisine özgün, responsive ( mobil uyumlu ), en son teknolojiyle uyumlu, müşterilerin amaç ve hedeflerine uygun web siteleri hazırlayarak internet üzerindeki yerlerini almalarını sağlamaktadır. Veduta Dijital Medya Ajansı, projelerinde kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Web sitesi bir firmanın internet üzerindeki temsilcisi olacağından hazırladığımız projelerimizde web sitesinin estetik, şık, firmaya özgün olmasına ve firmanın kurumsal kimliğini yansıtmasına özen gösteririz.

Grafik Tasarım

Hangi sektörde olursanız olsun verdiğiniz hizmete ışık tutan firmanıza ait görsel reklamlar ve şüphesiz ki kurumsal kimliğidir. İşinizi veya verdiğiniz hizmeti ne kadar profesyonel yaparsanız yapın şık, estetik ve özgün bir tasarımla sergilenmeniz işlerinizi hızlandıracak ve verdiğiniz hizmetin kalitesini artırarak firmanızın gücüne güç katacaktır.

Grafik Tasarım Hizmetlerimiz Kapsamında ; Kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, kartvizit tasarımı, ilan ve broşür tasarımı, katalog tasarımı, afiş tasarımı magnet tasarımı ve daha birçok hizmet sunmaktayız.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik bir firmanın şirket içi ve şirket dışındaki görünen yüzünü temsil eder. Günümüzde şirketlerin bir çoğunda kurumsal kimlik algısı oluşmuş olup, kurumsal kimlik uygulamalarının yapıldığı görülmektedir. Kurumsal kimlik çalışması firmanızı şirket dışında etkili bir şekilde markalaştırmak ve prestijini arttırmak için gerekli olan en önemli uygulamalardan biridir.

Baskı Çözümleri

Veduta Dijital Medya Ajansı profesyonel olarak broşürden menüye, katalogdan afişe, kartvizitten etikete, folyo dan brandaya, canvastan mesh tasarımına kadar aklınıza gelebilecek tüm basılı işleri tasarlıyor ve baskılarını yapıyor.

Açık Hava Reklamcılığı

Açıkhava reklamcılığı çok geniş bir kitleye ulaşabilen önemli bir reklam aracıdır. Araştırmalara göre açıkhavada pazarlanan markaların diğer mecralarda verilen reklamlara oranla % 40 daha fazla akılda kalıcı olduğu saptanmış. Diğer bir deyişle Açıkhava reklamlarının markalaştırma gücü ve tüketicinin aklında yer etmesi açısından diğer mecralara oranla % 40 daha etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Veduta Dijital Medya Ajansı firmanızın açık hava reklam stratejisini planlar, görsel tasarımlarını yapar.


Promosyon Ürünleri

Promosyon hayata renk katmaktır. Promosyon reklam ve tanıtımın yansımasıdır. Promosyon, gelişen dünyamızda firmaların kendilerini yada ürünlerini tanıtmak ve müşterilerinin beğenisine sunmak için kullandıkları en etkili yöntemlerden bir tanesidir.

Veduta Dijital Medya Ajansı olarak Şapka, T-Shirt, Bere – Atkı – Eldiven, Yağmurluk, Şemsiye, Mont, Sweat-Shirt, Yelek, Flama, Olta Bayrak, Masaüstü Bayrak, Kalem, Çakmak vb. birçok promosyon ürünlerinde firmalara hizmet vermektedir.


Sosyal Medya Yönetimi

Veduta Dijital Medya Ajansı olarak, firmalara en çok fayda sağlayabilecek dijital mecraları tespit ediyor, bu mecralara uygun dijital strateji geliştiriyor, sosyal medya iletişiminize yön veriyor ve ihtiyaçlarınıza uygun projeler geliştirilmesinde yardımcı oluyoruz.Online Reklam Yönetimi ( SEM )

İletişim stratejinizin önemli parçalarından biri olan online reklamlar için strateji geliştiriyor, Google Adwords, Facebook Ads vb. reklam platformlarının yönetimini yapıyor, planlıyor, reklam bütçenizi optimize ediyor ve raporluyoruz.